Deze C5 is op 19 september 2008 geproduceerd.
Datum van eerste toelating is 24 oktober 2008.
Ik kan niet zien of dat in NL was of ergens over de grens.
Dat kan briandelange uiteraard wel, door zijn kenteken in te geven op de RDW site.
Het is toch een echte NLer. Eerste toelating in Nl en eerste tenaamstelling op 24/10/2008. En het is ook een XX-HXX-X kenteken.
Maar goed, als het er niet op zat moet ik zelf wat verzinnen. Stroom halen van de sigarettenaansteker en dan laten schakelen door de schakelaar aan de versnellingspook? Klinkt als een gevalletje 3 uur interieur verwijderen en dan in 10 minuten de PDC aansluiten.
Heeft iemand misschien ergens op het internet een gedetailleerde beschrijving gevonden?
Dan ga ik morgen maar eens met de dealer bellen om te vragen wat een setje sensoren, regelunit en kabels moet kosten. En dan van het weekend eens onder de auto gaan liggen om te kijken of ik dat zelf aankan.
Hartstikke leuk die moderne techniek maar qua sleutelen wordt het er niet makkelijker op.
Daar zat ik toevallig ook net te kijken. Ik zag bijvoorbeeld ook een module 6590cx. Wat is dan het verschil met de 6590cy?
En als ik het ingebouwd heb dan moet ik waarschijnlijk bij de dealer wezen om het geheel te activeren?
Een module 6590 CY is al getelecodeerd, de 6590 CX moet nog getelecodeerd worden. Dat moet met de Diagbox gedaan worden, daarmee wordt hij aan jouw C5 gekoppeld.
Wanneer je een 6590 CY bestelt bij de dealer, zorgt hij er voor dat die telecodering al gedaan is als jij hem binnenkrijgt.
Daarvoor moet hij jouw VIN meesturen bij de bestelling.
Als je een 6590 CX te pakken kunt krijgen voor een nette prijs, moet je alleen iemand zoeken die de telecodering voor je kan regelen.
Ik zou, zoals je zelf aangeeft, even met de dealer bellen of het allemaal kan. Ik weet dat het inbouwen van sensoren vóór icm het originele display in de auto niet zomaar mogelijk is. Zie hier: http://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=56&t=12427" onclick="window.open(this.href);return false;
Blijf het vreemd vinden, maar het is ook wel echt des Citroen om het zo te doen.
Succes! Hopelijk is het allemaal gemakkelijk en betaalbaar te realiseren!
Ik zat nog te denken; achterin zit ook een 12v aansluiting. Als ik daar de stroom vandaan pak via een relais en het relais aanstuur via het achteruitrijlicht, dan moet het toch kunnen? Een relais verbruikt toch niet genoeg om een storing op een lamp te triggeren?