Pagina 1 van 1

Achterruitenwisser demonteren BREAK

Geplaatst: 30 jul 2013 20:09
door DLS
Het achterraam van de Break wil niet meer open (zoals ongeveer standaard is). Nu heb ik pas de bekleding eraf gehad en aan het motor zitten prutsen. Toen ik het asje eruit trok, sprong de achterruit wel gewoon open, dus dat werkt gewoon.

Dit bevestigd mijn vermoeden dat het in de elektronica zit, zoals hier al eerder benoemd. Met een multimeter ben ik aan het werk gegaan, maar ik krijg geen puls zowel bovenaan de ruit, als direct naast de ruitenwisser. Dit doet mij vermoeden dat er storing in de schakelaar zelf zit.

Deze wil ik graag demonteren, maar hier moet volgens mij de bout van de ruitenwisserarm er in het geheel vanaf. Ik kan alleen niet vinden, hoe het kapje van de ruitenwisserarm eraf moet. Hierdoor krijg ik het hele schakelmechanisme ook niet los.

Iemand een goede beschrijving hoe dit los te krijgen is, zonder de boel te slopen?

Thnx.

Re: Achterruitenwisser demonteren BREAK

Geplaatst: 30 jul 2013 20:13
door Klussie
Dat staat gewoon bij de FAQ's hoor ;)

S6 :P

Re: Achterruitenwisser demonteren BREAK

Geplaatst: 30 jul 2013 20:15
door Rvs63486
Daar zijn voldoende draadjes op dit forum over. En we hebben een achterruiten specialist!

Om het kapje eraf te krijgen moet je vanonder een kleine schroevendraaier in de kleine opening steken en naar boven duwen. Hiermee ontgrendel je het kapje.

Succes, Frank

Re: Achterruitenwisser demonteren BREAK

Geplaatst: 30 jul 2013 20:19
door Rvs63486
http://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic. ... &start=255" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Achterruitenwisser demonteren BREAK

Geplaatst: 30 jul 2013 21:22
door DLS
Die laatste zocht ik inderdaad. BIj de FAQ's dus. Thnx.

Met de zoekfunctie kreeg ik ze er niet uit.