Enkel posten als je een vraag hebt over een C5 PH1 Break & berline vanaf 2001 t/m 10-2004 & C5 PH2 Break & berline vanaf 10-2004 t/m 4-2008 in de categorie elektronica & navigatie.
@mbunt53
In dit draadje http://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=6&t=17273" onclick="window.open(this.href);return false; staat hoe je gebruik kunt maken van de bluetooth aansluiting (die alleen bedoeld is voor de telefoon-functie van je mobieltje. Je kunt er niet je geluid op je mobiel mee streamen ofzo)
ik wil graag nog even wat vragen over dit onderwerp !
dit weekend heb ik namelijk de originele bleutooth module ingebouwd in mijn C5 , deze heb ik compleet uit een andere C5 gehaald behalve de radio !
ik ben er zeker van dat hij goed is gemonteerd en aangesloten maar krijg geen bleutooth verbinding.
In het display heb ik ook nog steeds maar 4 keuzes ipv de 5e voor de telefoon.
Zit dit probleem dan in mijn radio ondanks dat er ''TEL'' op het frontje staat ?
mijn type radio is RD4 X3 N1 KML , ik las toch in dit draadje dat er KML op de radio moest staan en dat staat er dus wel op.
de auto heeft al aan de lexia gehangen en daar wordt de module wel gezien en kan hij aan en uit gezet worden.
ik hoop dat iemand me hier wat duidelijkheid over kan geven !
Ik weet niet of het een verklaring is voor jouw probleem maar ik was vandaag bij de dealer en heb daar gevraagd hoe ik mijn TEL aan de praat krijg.
Zij vertelde mij dat ik een klein display had en voor BT heb je een groot display nodig.
Hierdoor zal ik mijn TEL nooit aan de praat kunnen krijgen...
Het display is dus het zelfde , het probleem zou dus in de radio moeten zitten !
Kan iemand mij uitleggen waar je aan kan zien welke RD4 radio geschikt is voor de bleutooth-module ?
Nogmaals die van mij de RD4 X3 N1 KML werkt er niet op ..
De radio is het juiste type, er staat namelijk KML bij, dat is nodig is om met de bluetooth module te werken.
De radio heb je netjes ingeleerd met VIN-Nr. neem ik aan ?
Wat de bleutooth module betreft, deze moet je blijkbaar ook inleren als ik op service.citroen kijk.
Je kan deze ingeleerd en al kopen 6593 G6, of een module die je zelf moet inleren 6593 G5.
De module heb je al aangemeld in de Lexia en kun je zien, ik denk dat je ergens nog een VIN nr. moet inleren, net als bij de radio.
6593 G6 Getelcodeerd onderdeel en vin bij bestelling opgeven
6593 G5 Te Telecoderen onderdeel
Als je dit gedaan heb, denk ik dat je er nog niet ben, want ook het display kan ingeleerd worden, ook hier zijn 2 smaken in:
6593 59 Getelcodeerd onderdeel en vin bij bestelling opgeven
6593 58 Te Telecoderen onderdeel
Hoe of waar je dit precies kan doen met de Lexia, dat weet ik helaas niet.
Deze displays gaan blijkbaar weleens stuk, want ze zijn te koop op Chinese websites, er zal dus vast wel iemand zijn die weet hoe je dit moet inleren.
Mogelijk word het display door de Lexia voorzien van de juiste software configuratie, geen idee of de Lexia bij het zien van de Bluetooth module een andere versie in het display schiet.
In het ergste geval zou je het display moeten aansluiten op een C5 welke al voorzien is van een werkende bluetooth telefoon.
Ok, nou dan snapt de dealer er ook niets van. Hij vertelde mij wel dat RD- en RT-radios verschillend zijn. De T in RT staat voor telefoon. Misschien dat daarom jouw RD niet werkt.....
Ik heb een radio waar een knopje TEL op zit.
Er zit geen slotje in voor een simkaart.
Het menu op het scherm in het dashboard heeft 4 pictogrammen, geen voor Telefoon