Pagina 1 van 1
Problemen ng4
Geplaatst: 25 okt 2009 13:58
door spike-chico
Hallo allemaal,
Heb een C5 met wat ik van dit forum begrijp een navigatiesysteem NG4.
Het probleem wat zich bij mij sinds een tijdje voordoet is dat de de complete NG4
zich eigen regelmatig uitschakeld en weer opstart.
Hierbij gaat hij ook trachten een sos melding te verzenden.
Tevens haalt deze ook regelmatig mijn telefoonboek niet op bij het gebruik van de bluetooth carkit.
Zijn er mensen die hier ook last van hebben of weten wat het probleem is??
Re: Problemen ng4
Geplaatst: 08 nov 2009 14:54
door Ccinq
ik heb dit probleem gelukkig niet, maar ik heb wel wat computers in huis. Dit doet sterk denken aan een spontaan herstartende computer, wat vaak het gevolg is van een niet 100% in orde zijnde geheugenmodule. Of er zit ergens een stekkertje niet goed vast . Ik denk dat de dealer maar eens naar de computer moet kijken. Suc6
Re: Problemen ng4
Geplaatst: 09 nov 2009 15:33
door EvilTwin
Ccinq schreef:ik heb dit probleem gelukkig niet, maar ik heb wel wat computers in huis. Dit doet sterk denken aan een spontaan herstartende computer, wat vaak het gevolg is van een niet 100% in orde zijnde geheugenmodule. Of er zit ergens een stekkertje niet goed vast . Ik denk dat de dealer maar eens naar de computer moet kijken. Suc6
tja het blijft gokken met zoiets, maar sla ieg niet de kabel naar het display over, die kon bij eerdere types ook een harde reset uitlokken.
Re: Problemen ng4
Geplaatst: 10 nov 2009 12:54
door spike-chico
Ben inmiddels bij de garage geweest hier hebben zij mijn ibs geupdate voor de ng4 zijn namelijk nog geen updates beschikbaar.
Probleem is nog steeds aanwezig maar misschien heeft het ook met de bluetooth verbinding te maken van mijn telefoon krijg namelijk ook geen adressen lijst meer door.
Re: Problemen ng4
Geplaatst: 11 dec 2009 23:47
door kmeirlaen
hier hetzelfde probleem: NG4 reboot. Het scenario:
- pairen van BT verbinding
- telefoon vraagt of de wagen toegang mag hebben tot het adresboek (Windows Mobile 6 - HTC Touch Pro)
- Indien JA: na 20 seconden: reboot
- Indien NEE: danvraag hij dat nogmaals, terug nee: geen reboot
gr,
K.
Re: Problemen ng4
Geplaatst: 13 dec 2009 13:29
door spike-chico
Ik ben niet meer bij de garage geweest maar heb ook een HTC toestel. In eerste instantie werkte alles perfect van april tot sept ongeveer daarna begonnen de problemen en werden steeds vaker.
In het begin 1 keer per maand een reboot daarna 1 maal in de 2 weken enz. enz.
Heb op de volgende topic
http://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic. ... 50&start=0" onclick="window.open(this.href);return false; een aantal programma's gedownload en deze op mijn telefoon geinstalleerd en nu doet deze het weer zonder dat het ng4 systeem reboot het enige is dat programma een trial versie is voor een maand dus ben benieuwd wat deze over een maand gaat doen.
Het lijkt wel of het systeem automatische updates krijgt of zo, want het werkte van de een op de andere dag niet meer eerste symptonen geen telefoon boek meer.
Voor het HTC toestel zijn echter geen updates beschikbaar. Verder heb ik problemen met activesync voor mijn toestel misschien dat dat er nog mee te maken heeft?
Hoop dat je hier wat aan heb?