Pagina 1 van 1
Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 11 mei 2009 22:19
door FreekNB
Ik hoop dat iemand mij kan helpen:
Ik heb vorige week mijn C5 opgehaald met daarin het nieuwe NG4 navigatiesysteem. Wanneer ik kies voor de optie "bestemming invoeren", krijg ik daarna een aantal opties te zien waaronder "navigeer naar Thuis". Deze optie is echter niet actief, ik kan deze dus niet "aanklikken". Ik neem aan dat je eerst ergen "Thuis" moet instellen met het juiste adres.
Maar hoe vaak ik de gebruiksaanwijzing ook doorlees en welk knopje ik ook indruk, ik zie nergens de mogelijkheid om "Thuis" te configureren.
Zie ik iets over het hoofd?
Alvast hartelijk dank!
Re: Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 11 mei 2009 22:23
door Menno
Dat is in het menu telematica aan te passen dacht ik ...
Re: Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 11 mei 2009 23:07
door leonium
Helaas kan ik je niet helpen, heb RT4 en geen NG4, maar wel een tip:
Geef niet je exacte adres op je Navi herkenbaar als thuis op prive.
Als ooit je auto gestolen wordt eventueel samen met een huissleutel is het wel erg makkelijk voor de ongenode gast.
Ik heb zelf een grote kruising bij mijn woonwijk als thuis ingesteld. Onherkenbaar genoeg, waardoor men absoluut geen huisadres meer kan achterhalen.
En uiteraard laat ik ook geen papieren met een huisadres in de auto achter.
Paranoia? Misschien, maar ik voel me er ieder geval beter bij.
Re: Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 11 mei 2009 23:21
door FreekNB
Het menu "telematica", kan ik nergens vinden, kan het zijn dat dat op deze versie er niet op zit?
Re: Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 12 mei 2009 08:54
door exroosje
Bij de TomTom wordt bij het eerste adres wat je opslaat gevraagd of dat de thuislocatie is.
Daarna kun je in de settings deze locatie wijzigen.
Misschien werkt het net zo op de NG4
Ik vermoed dat je vrijwel de eerste bent met zo'n apparaat,d us kennis is dun gezaaid.
Slechte handleidingen zijn we wel gewend, de handleidingen van RT3/4 en VDO navigatie in eerdere modellen blinken ook niet uit.
Dat komt ook doordat er soms nog functionaliteit veranderd wordt door sw updates van de navi. Dus houden ze de handleiding bewust vaag.
Re: Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 20 mei 2009 20:21
door FreekNB
Uiteindelijk ben ik er toch zelf achter gekomen, zelfs de dealer wist niet hoe het moest.
Je moet je adres ingeven in je adresboek en vervolgens opslaan. Daarna ook weer via adresboek datzelfde adres aanklikken en dan kun je als je naar beneden scrollt kiezen voor "Sla op als Thuis adres".

Re: Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 27 mei 2009 15:44
door Menno
Re: Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 17 jul 2009 10:14
door MrEdet
Lukt niet, op het moment dat ik thuis kies uit adressen gaat de navi starten, kan dus niet naar beneden scrollen?
HELP!
Re: Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 17 jul 2009 11:55
door Henk2304
Voor MyWay (RNEG) is er een Franse tutorial met foto's om je thuisadres in te stellen:
http://img32.imageshack.us/slideshow/pl ... 64wvd.smil" onclick="window.open(this.href);return false;
Ik weet niet hoeveel NG4 en RNEG op dit punt afwijken maar misschien kom je met de tutorial op 't juiste spoor.
Re: Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 25 jul 2009 11:55
door rsimons
Ik ben er ook nog niet uit hoe dit 'thuis' adres ingesteld kan worden. De foto's van bovenstaande post kan ik niet bekijken om een of andere reden (krijg zwarte foto) Is iemand dit inmiddels gelukt?
Re: Hoe kan ik mijn "Thuis" adres ingeven in de NG4?
Geplaatst: 25 jul 2009 13:23
door FreekNB
Zie mijn post enkele posts hierboven. Ga eerst naar adresboek (dus NIET via het navigatiemenu!!) en maak daar je adres aan en sla op. Daarna weer in adresboek (dus NIET via het navigatiemenu) dit adres kiezen, en dan naar beneden scrollen tot je de optie "maak THUIS-adres" ziet. Deze aanklikken.
Nu zul je in het navigatiemenu zien dat hij dit THUIS adres herkent.
Suc6!!