Pagina 1 van 1

Hey en Hallo

Geplaatst: 04 nov 2021 06:50
door stijn
Bij deze wil ik kort de tijd nemen om me voor te stellen. Ik heet Stijn, 39j en woonachtig in de vlaamse kempen. Ik werk als onderhoudstechnieker en in de vrije tijd houd ik me bezig met boogschieten en heb een gezonde interesse in auto's/motor. Sinds afgelopen zaterdag heb ik men eerste C5. Eindelijk zou ik kunnen zeggen want ik heb er al jaren een oogje op. Een hele tijd geleden heb ik zelfs een topic geopend hier viewtopic.php?f=53&t=20486 om dan een kale, handgeschakelde, Volvo V40 te kopen.
Komende van een XM exclusieve met automaatbak wat dit een teleurstelling. Zowel op gebied van rijden en ook op gebied van kwaliteit. Door de crisis in de halfgeleiders bleek men kale Volvo best nog wat waard te zijn en de rest is geschiedenis. Foto volgt later maar het is een mooie zwarte, in Exclusive uitvoering met een 6traps automaat (weet nog niet welke bak het is ;)).
Uiteraard heb ik meteen 27 vragen over de auto (zoals een goed werkplaatshandboek bv) al houd ik die voor de voorziene topics.

Re: Hey en Hallo

Geplaatst: 04 nov 2021 08:24
door Menno
Veel plezier met de C5 , de 6-traps automaat is van aisin …

Re: Hey en Hallo

Geplaatst: 04 nov 2021 11:51
door willy4
welkom :smt023
ik woon in de kapel in westel

Re: Hey en Hallo

Geplaatst: 04 nov 2021 16:20
door H_H
Welkom! Fijne auto en een zeer fijne automaatbak :cit4

Re: Hey en Hallo

Geplaatst: 04 nov 2021 19:48
door boes
welkom :citrofiel
En vooral heel veel plezier en comfort toegewenst!

Re: Hey en Hallo

Geplaatst: 04 nov 2021 20:36
door stijn
willy4 schreef:welkom :smt023
ik woon in de kapel in westel
Grappig, het moet maar net uitkomen :D