Altijd weer een gokje om een 10 jaar oude auto te kopen en je moet weer door wat kleine mankementen heen ,althans ik hoop dat het bij kleine blijven.
Ik heb al veel topics gelezen en wat info kunnen gebruiken, waaronder het eerste klusje van het binnenkomen van regenwater via de linker achterportier. Bij mij kwam dit via de bedrading naar beneden tegen de binnenbekleding aan, vervolgens aan de binnenkant naar binnen. Vergelijkbaar met een eerder geschreven topic.
Waar ik nu nog last van heb is een (defecte??) regensensor, de boordcomputer geeft netjes aan dat hij aan staat maar na één keer wissen gebeurd er niets meer. Geen losse stekers of belletjes in de gel zoals ik ook in topics heb kunnen lezen, ben bang dat dit een dealer issue wordt.
Tot slot loopt de temperatuur te hoog op bij lang stilstaan. De laagste stand van de ventilator komt netjes in bij gebruik airco en de hoogste als ik de temp sensor los haal. Ik denk dat ik eerst maar eens die sensor vervang, kost niet zo gek veel.
Afijn, hier moeten we dus even doorheen en hoop daarna wat jaartjes te kunnen genieten van een comfortabele voiture. Ben in ieder geval reuze blij met dit forum en de info!






