Pagina 1 van 1

nieuw lid

Geplaatst: 15 aug 2007 13:48
door JJvanB
Hallo,
Mijn naam is JJ van Binsbergen en ik ben sinds bijna 3 jaar in het bezit van een C5 Break 2.2 Hdi Exclusive (gekocht met 60.000km op de teller, nu staat hij bijna op 120.000). Hiervoor een Xantia 1.8i SX Break, een Xantia 1.8i Berline, een BX 19 TZI (veel power) en een BX 1600. Daarvoor diverse andere merken maar sinds een jaar of 15 dus Citroen freak. in de toekomst lijkt een C4 Grand picasso of stiekem een C6 mij wel wat!
Mijn C5 bevalt uitstekend qua rijeigenschappen zeker ook met de caravan erachter.
Jammer zijn de gevoelige onderdelen zoals portiersloten, die zijn allemaal al een keer vervangen, gelukkig ook een paar onder garantie.
Nu malleur met een uitgevallen snelheidsmeter. Lijkt een duur geintje te worden.
Tot zover, zal nog proberen een foto toe te voegen als ik ontdekt heb hoe dat moet. :smt017
Groet,
JJ van binsbergen :D

Re: nieuw lid

Geplaatst: 15 aug 2007 13:59
door Wimmie
Welkom hier en veel plezier op de site. Inmiddels een doorgewinterd C5-gebruiker begrijp ik.
;-)

Re: nieuw lid

Geplaatst: 15 aug 2007 14:05
door Menno
Hoi , welkom :razz:
Wat betreft de foto's : http://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=2&t=108" target="_blank
En voor je snelheidsmeter : http://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=6&t=549" target="_blank :!:


Groet , ;-)

Re: nieuw lid

Geplaatst: 15 aug 2007 18:36
door madelief
Welkom!

Groet,

Arjan

Re: nieuw lid

Geplaatst: 15 aug 2007 22:03
door Ronald
Welkom JJvan B, mogen we JJ zeggen ? :)
Recentelijk een aantal nieuwe leden hier verwelkomt die van ver weg komen: Duitse merken, maar ook een Renault rijder. Leuk weer eens een keer een ervaren Citroenrijder erbij te zien komen. :smt023 :)
Veel plezier hier. :)

Gr. Ronald

Re: nieuw lid

Geplaatst: 15 aug 2007 23:56
door JJvanB
Natuurlijk mogen jullie JJ zeggen.
Allen bedankt voor het welkom heten.
Vergat in mijn stukje nog te vermelden dat ik ook nog een Visa (met 2CV motor :lol: ) en een c15 heb gehad. Beide als tweede auto. De Visa was een ramp in de winter, wel grappig rijden. de c15 was een fijn bakkie (1800 diesel) met lekkere laadruimte.
Lijkt me in de toekomst wel leuk om een goede 2CV er bij te hebben, maar zal wel prijzig zijn.
Groet,
JJ van Binsbergen

Re: nieuw lid

Geplaatst: 18 aug 2007 00:08
door Harm
Beter laat dan nooit, maar ook van mij een hartelijk welkom. :lol:

Re: nieuw lid

Geplaatst: 18 aug 2007 08:51
door citroendreamer
Welkom !

Foto's zien we ook graag.

Re: nieuw lid

Geplaatst: 18 aug 2007 09:58
door JJvanB
Ben nog bezig uit te vogelen hoe dat moet met die foto's. Via picasa een adresje in deze ruimte lukt denk ik wel maar het lijkt me leuk om foto´s rechtstreeks in deze ruimte en/of in de linker balk te laten zien.
Wordt vervolgd.......
:smt023
JJ van Binsbergen