Pagina 1 van 1

achterruitje vergrendelen mogelijk?

Geplaatst: 18 jul 2014 14:52
door Zwever
Onze dame protesteert tegen onze vakantie. Prezen wij haar onze eerste vakantie om het achterruitje (geen schoenen en knuffels meer op vervuilde parkeerplaatsen) wordt ze nu een beetje zenuwachtig voor de tweede vakantie die overmorgen begint. Haar achterruitje gaat sinds gisteren nogal eens spontaan open en dicht of is niet open te krijgen. Ik lees dat dit waarschijnlijk een nieuwe schakelaar gaat worden.

Mijn vragen zijn:

Kan ik dit ruitje permanent vergrendelen als het te erg wordt tijdens de vakantie, of weet iemand een andere oplossing ?

Bestaat de kans dat dit onder het rijden gebeurd ?? Ze doet het wel eens bij een lage snelheid bij het optrekken, maar ik wil niet het risico lopen dat dit met hogere snelheden gebeurd.(liever knuffels op een parkeerplaats dan op de autoroute du soleil).

ik heb geen lexia om dingen in of uit te schakelen

Overigens prijzen wij haar nog steeds, het is pas haar tweede technische mankement in 45000 km, dan mag je ook eens protesteren.

Zwever

Re: achterruitje vergrendelen mogelijk?

Geplaatst: 18 jul 2014 15:30
door Menno
Ja hoor dat kan, gewoon de stekker eruit trekken ....

Re: achterruitje vergrendelen mogelijk?

Geplaatst: 18 jul 2014 16:35
door Zwever
En waar zit het stopcontact :oops: ?

Re: achterruitje vergrendelen mogelijk?

Geplaatst: 18 jul 2014 16:55
door Menno
Als je de bekleding van de achterklep ter hoogte van het slot losmaakt ( kant van het ruitje ) kan je er met een beetje " friemelen " net bij :smt193

Re: achterruitje vergrendelen mogelijk?

Geplaatst: 18 jul 2014 17:04
door akooiman
Je kan ook het zwarte kapje van de achterruit trekken(zit geklikt).
Hierachter zit ook een stekkertje van de schakelaar.

Re: achterruitje vergrendelen mogelijk?

Geplaatst: 18 jul 2014 17:05
door Menno
Yep nog sneller :smt023