Heb sinds zaterdag na 2xBX en 1x Evasion (kon ik toevallig overnemen van een collega) een C5 break in bezit (1,8 ligne prestige, LPG G3, 10/2002). Het begint er op te lijken dat ik een citrofiel ben!
Tijdens een van de eerste ritten in het donker het blackpanel uitgeprobeerd waarbij alleen de snelheidsmeter verlicht bleef. Een paar dagen later heb ik ontdekt hoe je de intensiteit van de dashboard verlichting kunt instellen. Op de een of andere manier heb ik daarbij ook de instelling van het blackpanel aangepast. Als ik nu op de knop links naast de radio duw gaat alleen verlichting het lcdscherm van radio en boordcomputer uit. Iemand een idee hoe je die instelling van het blackpanel (dus welke delen wel en niet verlicht) kunt instellen?
Forumregels
Enkel posten als je een vraag hebt over een C5 PH1 Break & berline vanaf 2001 t/m 10-2004 & C5 PH2 Break & berline vanaf 10-2004 t/m 4-2008 in de categorie elektronica & navigatie.
Berichten: 33562
Lid geworden op: 26 mei 2006 18:31
Auto: Citroën
Brandstof: Benzine
Locatie: 033
Contacteer:
Hoi , lees ook even onderstaand draadje door , staat misschien wat tussen ?
Wist niet dat deze functie meerdere 'standen' had ....
-> KLIK <-
Sowieso daar graag verder , dan blijven alle black panel vragen netjes en overzichtelijk in een draadje
Grt en welkom op de site
,
Menno.
Wist niet dat deze functie meerdere 'standen' had ....
-> KLIK <-
Sowieso daar graag verder , dan blijven alle black panel vragen netjes en overzichtelijk in een draadje
Grt en welkom op de site
Menno.
Citroën 2CV6 spécial Rouge de Castille ‘82 (.•\=/•.)
Citroën C3 1.2 Max EAT6 Noir Perla Nera ‘24
