Als je iets van hem gehoord hebt , misschien dat ie 2 achterruitjes kan en wil doen ?
Ik moet er ook nog steeds aan beginnen.
Groetjes Timo
Nu Renault Megane estate 1.5 dci automaat 04/2018 Lexia 3
Vorige auto's Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 2001
Fiat bravo 1.4 sx 1998
Fiat Tipo 1.4 s 1992
Peugeot 405 1.9 GLD 1989
Nissan Micra 1.0 dx 1987
Suzuki sj410 1985 (jeep) Ervaring is wat je krijgt, als je niet krijgt wat je wilt.
Ik overweeg ook om de ruiten te laten tinten. Mijn vorige 2 C5's hadden dat af-fabriek en dat beviel wel goed met kinderen achterin.
Ik heb nu een paar adressen / offertes:
ACE offerte 300 euro
Climax offerte 279 euro
Ik zou nog eens bij Sunrise kunnen gaan informeren.
Wat ik mij wel af vraag is hoe lang de folie "bobbelvrij" blijft. Je ziet soms auto's rijden met folie die aan alle kanten los laat. Geen gezicht.
En de inbraakwerende eigenschappen van een folie zijn natuurlijk leuk, maar in geval van nood de autoruit intikken met de lifehammer lukt dan niet meer. Ik zie dat wel als een risico, zeker met kinderen achterin.
Als je het professioneel laat doen mogen er geen bobbels ontstaan ...
Die je met bobbels ziet rondrijden is vaak huisvlijt
Bij sunrise ben ik terug geweest omdat het niet helemaal 100% naar mijn zin was, zonder morren of kosten opnieuw gedaan !
Je kan ook eens bij Roman navragen, in België is dit aanmerkelijk voordeliger om te laten doen.
Ik heb voor mijn BMW 5 Touring iets van een 300 euro betaald voor alle ruiten achter de B-stijl. Zat levenslange garantie op loslaten en verkleuren van de folie.
Weet iemand wat de lichtdoorlatendheid van de ramen is als je de C5 af-fabriek laat leveren met getinte ramen? Ik heb nu een aantal voorbeeldfoto's van hoe het er op mijn eigen C5 uit komt te zien (resp. 35, 20 en 5%) maar ik ben even op zoek naar iets dat het meest overeenkomt met de originele getinte ramen.
Ziet er zeer netjes uit (beetje late reactie)
Mag ik ook de kosten daarvan weten ?
Want dit wil ik beslist ook een keer laten doen.
Groetjes Timo
Nu Renault Megane estate 1.5 dci automaat 04/2018 Lexia 3
Vorige auto's Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 2001
Fiat bravo 1.4 sx 1998
Fiat Tipo 1.4 s 1992
Peugeot 405 1.9 GLD 1989
Nissan Micra 1.0 dx 1987
Suzuki sj410 1985 (jeep) Ervaring is wat je krijgt, als je niet krijgt wat je wilt.