C5club Bikkel
C5club Bikkel
Berichten: 409
Lid geworden op: 22 apr 2012 22:08
Auto: c5 break exclusive
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2004
Phase: 2
Versnellingsbak: EAT8
kilometerstand: 155000
Kleur: zwart
Gebruikersavatar
C5club Bikkel
C5club Bikkel
Re: Airco probleem

Bericht door jaapj »

Het gaat een beetje stroef hier denk ik.... ;)
Adviezen over pollenfilter vinnik zelf heel vreemd hoor...Je systeem kan leeg zijn of je filter/droger vervuild/verstopt. Wat ik zelf had vorig jaar tijdens bergop en tijdens fileverkeer (met caravan)was dat de airco er ook (tijdelijk) mee ophield. Niet prettig, en ik heb me laten vertellen dat als er (te)veel vermogen van de motor gevraagd wordt, of deze te heet dreigt te worden, de airco er ook mee ophoudt. Misschien is dat aan de hand bij de 33 graden die je opnoemt ?

Er is een software"update"gedaan bij mij want het vermoeden was dat de eerste trap ventilator te vroeg of te laat inkwam, het leek mij een broodje aap verhaal, en ik ben van plan de droger/filter ooit eens na te laten meten. Ik denk dat jij het ook in die richting moet zoeken, of aan lekkage denken als het systeem vorig jaar gevuld is geweest.
Clubcafé-uitbater
Clubcafé-uitbater
Berichten: 11351
Lid geworden op: 30 jun 2006 11:41
Auto: C3 Aircross 1.2 puretech feel
Opties: SUV
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2018
Versnellingsbak: BVM5
Kleur: Soft sand
Locatie: Apeldoorn
Gebruikersavatar
Clubcafé-uitbater
Clubcafé-uitbater
Re: Airco probleem

Bericht door Herman »

Het kan dat de sensor te weinig koelvloeistof meet en dan gaat hij niet aan, had ik ook , gewoon bij laten vullen!
Met vriendelijke groet
Herman.........

Techniek is ervoor gemaakt om ons in de steek te laten. Het blijft een ongelijke strijd tussen de techniek en de technicus.



_______________________________________________________
C5club V.I.P.
C5club V.I.P.
Berichten: 13973
Lid geworden op: 10 okt 2009 17:58
Auto: Hyundai Tucson MX4 48V Shine
Opties: trekkaak , volledig leder
Brandstof: Hybride
Bouwjaar: 2023
Versnellingsbak: BVM6
kilometerstand: 621
Kleur: zwart
Locatie: Westerlo Belgie
Gebruikersavatar
C5club V.I.P.
C5club V.I.P.
Re: Airco probleem

Bericht door willy4 »

als de pollefilter verstopt is,gaat hij ook niet koelen
Plaats reactie