Citroen C5 club forum
https://c5club.nl/c5forum/

Bluetooth ontvanger
https://c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=6&t=1890
Pagina 1 van 1

Auteur:  mr.Petit [ 27 okt 2007 07:10 ]
Berichttitel:  Bluetooth ontvanger

Waar zit de bluetooth ontvanger in de C5 Break Image 2007?
Recentelijk heb ik een nieuwe C5 gekocht, maar het bluetooth systeem werkt niet goed met mijn Nokia 6110 navigator telefoon. Het telefoongedeelte wel, maar het gesproken woord van de navigator komt niet door de bluetooth. Er komt helemaal dan niets meer, want als de telefoon een bluetooth verbinding heeft, stopt het eigen luidspreker syteem.
Ik wil proberen in de auto een andere bluetooth ontvanger te zetten maar die moet dan wel aansluiten op het display.
Van de originele door Citroen gemonteerde bluetooth ontvangers zijn er meerdere soorten mogelijk.

Auteur:  CitroĆ«nnetje [ 28 okt 2007 20:58 ]
Berichttitel:  Re: Bluetooth ontvanger

Is de C5 BT ook van de 2.0 generatie en kan deze dan tevens ook de EDH specificatie handelen?

Auteur:  manonbridges [ 28 okt 2007 21:22 ]
Berichttitel:  Re: Bluetooth ontvanger

mr.Petit schreef:
Waar zit de bluetooth ontvanger in de C5 Break Image 2007?
Recentelijk heb ik een nieuwe C5 gekocht, maar het bluetooth systeem werkt niet goed met mijn Nokia 6110 navigator telefoon. Het telefoongedeelte wel, maar het gesproken woord van de navigator komt niet door de bluetooth.


Is heel goed mogelijk, want het gesproken woord van de navigator komt via de twee speakers aan de achterkant van de Navigator. Persoonlijk vind ik dat dat hard genoeg is om te kunnen horen, mits je het volume hard genoeg instelt. Dit is dus NIET hetzelfde als het volume voor de telefoongesprekken :!:

Auteur:  mr.Petit [ 29 okt 2007 23:19 ]
Berichttitel:  Re: Bluetooth ontvanger

Of het een bluetooth type 2 is weet ik juist niet. Daarom zoek ik waar de bluetooth ontvanger gemonteerd zit.
De dealer weet het niet en Citroen Nederland zwijgt, ook tegen de dealer.

Het probleem met de Nokia 6110 Navigator is, dat als de telefoon bluetooth verbinding heeft met de auto, de luidsprekers van de telefoon zwijgen.

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/